Juhtkond ja administratsioon

  

Direktor Heli Reinet 738 6105 heli.reinet@vetlab.ee
Direktori asetäitja kvaliteedi alal Külli Tisler 738 6127 kylli.tisler@vetlab.ee
Direktori asetäitja loomahaiguste alal Imbi Nurmoja 738 6126 imbi.nurmoja@vetlab.ee
    515 5026  
Direktori asetäitja toiduohutuse alal Toomas Kramarenko 738 6136 toomas.kramarenko@vetlab.ee
       
Peafinantsist Aira Reemann 738 6108 aira.reemann@vetlab.ee
Peaspetsialist-personalitöötaja Kaire Linamägi 738 6118 kaire.linamagi@vetlab.ee
Peaspetsialist loomahaiguste alal Age Kärssin 738 6116 age.karssin@vetlab.ee
    523 1326  
Peaspetsialist loomahaiguste alal Triin Tedersoo 738 6122 triin.tedersoo@vetlab.ee
    518 5383  
Peaspetsialist kvaliteedi alal Katrin Laumann 738 6101 katrin.laumann@vetlab.ee
Peaspetsialist kvaliteedi alal Karis Kuusk 738 6137 karis.kuusk@vetlab.ee
Peaspetsialist dokumendihalduse- ja riigihangete alal Eve Jõesaar 738 6100 eve.joesaar@vetlab.ee