Tallinna Veterinaar- ja Toidulaboratoorium

 

Aadress: Väike-Paala 3, Tallinn 11415

Laboratooriumi lahtiolekuajad:
E-N 8.00-16.30
R     8.00-14.00

Proovide vastuvõtt:
E-N 8.00-15.30
R     8.00-13.00

23.12.2022 avatud 08.00-11.00
23.12.2022 proovide vastuvõttu ei toimu
26.12.2022 suletud


Tel: 5303 2797 (proovide vastuvõtt 1. korrus)
e-post: tallinn[at]vetlab.ee

Tel: 5449 0653 (TKV jäägid- proovide vastuvõtt 3. korrus)
e-post: jaagid[at]vetlab.ee

 

Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Agnes Heinla 5303 2797 agnes.heinla[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Regina Vikat 5397 5995 regina.vikat[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Marit Võsumaa 5303 2797 marit.vosumaa[at]vetlab.ee
Mikrobioloogia töörühm      
Juhtivspetsialist Kristel Lilles 5305 2553 kristel.lilles[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Reet Jakobsoo 5305 2553 reet.jakobsoo[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Ljudmilla Karpenko 5305 2553 ljudmilla.karpenko[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Tiina Vungo 5305 2553 tiina.vungo[at]vetlab.ee
Vanemlaborant Natalja Porohnja    
Vanemlaborant Tatjana Mägiveer    
Vanemlaborant Merit Meiessaar    
Vanemlaborant Elvika Elson    
Vanemlaborant Silja Taning    
Laboriassistent Marina Kasyan    
Laboriassistent Tatjana Sõssojeva    
Laboriassistent Nelli Postnikova    
Laboriassistent Karina Bogatsenkova    
Taimekaitsevahendite jääkide ja mükotoksiinide töörühm    
Juhtivspetsialist Ülle Püü 5449 0653 ylle.pyy[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Merike Toome 5447 0721 merike.toome[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Indrek Tammiste 5447 0721 indrek.tammiste[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Vladislav Ossipov 5449 0653 vladislav.ossipov[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Madis Lõhmus 5449 0653 madis.lohmus[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Arina Lavrits   arina.lavrits[at]vetlab.ee
Vanemlaborant Liidia Rehkalt