Kaasaegsed laboriteenused ja kompetentne personal

Tööpakkumised

Veterinaar- ja Toidulaboratoorium
pakub tööd Tartus:

toiduohutuse mikrobioloogiliste riskide hindamise peaspetsialistile

Töö kirjeldus:

  • riskihinnangute koostamine ning ekspertarvamuste andmine toidu ja sööda mikrobioloogilise ohutuse valdkonnas
  • valdkonda puudutavate andmete kogumine, töötlemine ja analüüsimine ning vajadusel väljastpoolt laboratooriumi ekspertide kaasamine
  • riskidest teavitamine ja valdkonda puudutava avaliku teabe koostamine, edastamine, pädevuse piires asjaomaste ametkondade nõustamine
  • info hankimine valdkonna arengusuundadest, arendustegevuse osas ettepanekute tegemine ja nende elluviimises osalemine
  • koostöö valdkonna teadus- ja arendusasutustega ning osalemine rahvusvaheliste riskihindamise võrgustike töös
  • riskihindamist toetavates siseriiklikes ja rahvusvahelistes koostööprojektides osalemine

Nõudmised kandidaadile:

  • kõrgharidus bioloogia (soovitavalt mikrobioloogia), toiduteaduse või –tehnoloogia valdkonnas vähemalt magistrikraadi või sellega võrdsustatud tasemel
  • eelnev töökogemus valdkonnaga seotud erialal vähemalt 3 aastat
  • teadmised toidu mikrobioloogiliste ohtude valdkonnast, seda reguleerivate õigusaktide tundmine
  • teadmised riskihindamise teaduslikest põhimõtetest
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • teaduspublikatsioonide, -hinnangute või arvamuste koostamise kogemus
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
  • suulise ja kirjaliku informatsiooni loogilise ja süsteemse edastamise oskus
  • hea analüüsi- ja sünteesivõime, korrektsus ja täpsus
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • algatusvõime, pingetaluvus
  • valmidus sise- ja välislähetusteks

Eeliseks on:

  • doktorikraad või selle omandamine
  • teadmised statistilisest andmeanalüüsist ja mudeldamisest
  • erialastes rahvusvahelistes koostööprojektides osalemise kogemus

Pakume:

  • huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
  • sportimis-ja tervisesoodustusi

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Tööle kandideerija nõustub dokumentide esitamisega konkursile oma isikuandmete töötlemisega.

Motivatsioonikiri ja CV saata hiljemalt 30. juuniks 2021 e-posti aadressidel: kaire.linamagi@vetlab.ee ja mari.reinik@vetlab.ee

VTL