Kaasaegsed laboriteenused ja kompetentne personal

Tööpakkumised

Veterinaar- ja Toidulaboratoorium pakub tööd Tartus:

andmetöötluse osakonna peaspetsialistile
(määratud ajaks)

Töö kirjeldus:

  • andmete sisestamine labori infosüsteemi;
  • uurimisteadete ja katseprotokollide vormistamine;
  • aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile:

  • kõrgharidus
  • täpsus, kiirus, kohusetundlikkus ja pingetaluvus;
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);
  • inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • valmisolek marutaudi vastaseks vaktsineerimiseks

Pakume:

  • väljaõpet kohapeal
  • tänapäevast töökeskkonda ja -vahendeid

Tööaeg:  Esmaspäevast neljapäevani kella 8.00-st kella 16:30-ni, reedeti kella
8:00-st kella 14:00-ni.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Tööle kandideerija nõustub dokumentide esitamisega konkursile oma isikuandmete töötlemisega.

CV palume saata e-posti aadressil: kaire.linamagi@vetlab.ee, hiljemalt 20. aprilliks 2021. a.

vanemlaborandile (Tartus)

Ametikoha põhiülesanneteks on mikrobioloogiliste söötmete ja lahuste valmistamine mikrobioloogilisteks uuringuteks, laoseisu jälgimine, katseseadmete puhtuse tagamine ja lihtsate hooldusprotseduuride teostamine.

Kandidaatidelt eeldame:

  • Keskharidust
  • Täpsust ja korrektsust
  • Oskust töötada iseseisvalt ja meeskonnas
  • Valmisolekut rutiintööks
  • Arvutioskust (MS Office)
  • Head eesti keele oskust kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb laboritöö kogemus. Töö sobib neile, kes ei pelga füüsilist tööd ega kokkupuudet keemiliste ohuteguritega.

Pakume:

  • kindlat ja stabiilset sissetulekut
  • väljaõpet kohapeal ja toetavaid kolleege
  • tänapäevast töökeskkonda ja- vahendeid
  • sportimis-ja tervisesoodustusi

Tööle asumiseaeg: esimesel võimalusel
Töö asukoht: Tartu
Tööaeg: esmaspäevast neljapäevani kella 8:00-st kella 16:30-ni ning reedeti kella
8:00-st kuni kella 14:00-ni.

CV palume saata e-posti aadressil: kaire.linamagi@vetlab.ee, hiljemalt 19. aprilliks 2021. a.

keemia osakonna peaspetsialistile (Tartus)

Töö kirjeldus

  • keemiliste analüüside tegemine
  • uute analüüsimeetodite juurutamine

Nõudmised kandidaatidele

  • keemia või toiduainete tehnoloogialane kõrgharidus
  • inglise keele oskus
  • arvutikasutamise oskus
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
  • oskus töötada meeskonnas

Kasuks tuleb eelnev laboritöö kogemus.

Pakume:

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kaasaegset ja arenevat töökeskkonda

CV palume saata 26. aprilliks 2021 e-posti aadressil: kaire.linamagi@vetlab.ee

VTL