Andmetöötluse osakond

Osakonna juhataja Katrin Lõhmus 738 6114 katrin.lohmus[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Mari-Liis Mänd 738 6131 mari-liis.mand[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Piia Tamm 738 6124 piia.tamm[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Kadri Talmeister 738 6130 kadri.talmeister[at]vetlab.ee
Peaspetsialist Kaja Kaasik 738 6109 kaja.kaasik[at]vetlab.ee
Spetsialist Jane Kikas 738 6130 jane.kikas[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmetöötleja Merle Ustav 738 6117 merle.ustav[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Niina Salumets 738 6117 niina.salumets[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Annika Väljaots 738 6107 annika.valjaots[at]vetlab.ee
Proovide vastuvõtja- andmesisestaja Marika Jürson 738 6107 marika.jyrson[at]vetlab.ee